Vizyonumuz

 

Müşteri odaklı proaktif yaklaşımlarla mutlak memnuniyeti sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , uzun süreli sürdürülebilir profesyonel  hizmetler sunmaktır.  İnovatif  ve optimal çözümlerle sürekli gelişimle kendisini yenileyerek kalitemizi  yükseltmek. Uzmanlaştığımız  hizmet  sektöründe örnek uygulamalarla, çalışılmak ve çalışmak istenilen  bir kurum oluşturmaktır.

 

Misyonumuz

 

Hizmet sektöründeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler gerçekleştirerek, insan haklarına , yasalara ve yürürlükteki mevzuata uygun ve etik davranışlarla müşteri memnuniyeti öncelikli  huzurlu ortamlar oluşturmaktır. Yasalara, müşterilerimize ve çalışanlarımıza DOST bir kurum oluşturmaktır.

 

Firmamız Hakkında

 

2012 yılında hizmet sektörünün en önemli sahası olan eğitim faaliyetleri ile hizmetlerine başlayan şirketimiz

altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra özverili ve titiz çalışmaları ile her geçen gün emin adımlarla büyümektedir.

 

DOST GRUP sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir.Hizmet  sektöründeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

 

En iyi olmanın bir sonu olmadığını biliyoruz ve her zaman daha iyiye ulaşmak için kurulduğumuz  tarihten itibaren edinmiş olduğumuz tecrübelerimizi enerjisi hiç bitmeyen yapımız ve güler yüzümüzle farkındalık yaratarak geliştiriyoruz.

DOST GÜVENLİK & SOSYAL HİZMETLER,2012 yılından itibaren özel güvenlik, danışmanlık,iş güvenliği, entegre yönetim,teknik,temizlik ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Gündoğdu Mah. Devlet Hastanesi Karşısı Yeni Sanayi Sitesi Sosyal Hizmetler Binası K:2,Lüleburgaz, KIRKLARELİ

288 417 84 84

288 417 84 55

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

www.dostgroups.com